Haluatko lisätietoja?+358 401504977

Työntekijät

Samuel Larsen Head of Operations Finland samuel@s360.fi

Anna Hyytiäinen Head of Sales Finland anna@s360.fi

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Partner & Client Director mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Jakob Agersnap Korsgaard CCO Nordics jk@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Mads N. Lauridsen Head of Display mads@s360.dk

Casper Dumont Business Director casper@s360.dk

Kent Madsen Senior Programmatic Specialist kent@s360.dk

Simon Thaysen Digital Strategy Consultant simon@s360.dk

Dennis Østergaard Digital Strategy Consultant dennisoe@s360.dk

Søren Skriver Digital Strategy Specialist skriver@s360.dk

Katarina Odsbjerg Client Manager katarina@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Louise la Cour Client Manager louiselc@s360.dk

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Uffe Faarvang Marketplace Specialist uffe@s360.dk

Daniel Østergaard Team lead Outreach daniel@s360.dk

Dennis Funch Hansen Data Consultant dennis@s360.dk

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Asmus Eilrich Paid Search Specialist asmus@s360.dk

Benjamin Jalop Paid Search Specialist benjamin@s360.dk

Anders Lindstrøm Paid Search specialist al@s360.dk

Kenneth Munck PPC specialist km@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk PPC specialist ehk@s360.dk

Rikke Andersen PPC specialist rikke@s360.dk

Jonas Færgemann Display Specialist jonasf

Stefan Pedersen Team lead Technical SEO stefan@s360.dk

Jonas Donbæk Organic Search Specialist jonas@s360.dk

Tobias Dahl Organic Search Specialist tobias@s360.dk

Carsten Østergaard Organic Search Specialist carsten@s360.dk

Jesper Frank Organic Search Specialist jesperfrank@s360.dk

Mille Lade Organic Search Specialist mille@s360.dk

Christoffer Degn Hansen Organic Search Specialist christoffer@s360.dk

Peter Gøggaard-Clausen Organic Search Specialist petergc@s360.dk

Christian Fedderholdt Search Specialist christian@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Search Coordinator cmt@s360.dk

Rasmus Peter Vagn Jakobsen Team lead Content rasmus@s360.dk

Heidi Maria Jakobsen Content Specialist heidi@s360.dk

Jannik Schiermer Poulsen Content Specialist jannik@s360.dk

Rebecca Lind Office Assistant rebecca@s360.dk

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Laura Nørlev Office Manager office@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Liity tiimiimme!

Me s360:lla etsimme jatkuvasti lahjakkaimpia search marketing -osaajia (hakukoneoptimointi ja Google AdWords). Suhtaudumme työhömme intohimoisesti ja haluamme joukkoomme lisää huippuosaajia. Tärkeintä on asenteesi, sitoutuneisuutesi ja halusi ylittää asiakkaidemme odotukset.

Tutustu s360:n tarjoamiin uramahdollisuuksiin