Haluatko lisätietoja?+45 70 70 22 43

Työntekijät

Jakob Vedel

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Business Development Director mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig Head of PPC frederik@s360.dk

Joakim Kruse Head of SEO joakim@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Brian-Oestergaard-s360

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

Mads N. Lauridsen PPC specialist mads@s360.dk

Simon Thaysen PPC specialist simon@s360.dk

Theresa Pedersen Online Marketing Manager theresa@s360.dk

Katarina Odsbjerg Content Marketing specialist katarina@s360.dk

Sonny Leach Digital Strategy Consultant sonny@s360.dk

Dennis Funch Hansen UX & Conversion specialist dennis@s360.dk

Stefan Pedersen SEO specialist stefan@s360.dk

Gustav Frandsen

Gustav Frandsen SEO Specialist gustav@s360.dk

Søren Skriver Head of Outreach skriver@s360.dk

Martin Birkebæk

Martin Birkebæk SEO Specialist martin@s360.dk

Anders Lindstrøm PPC specialist al@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Søren Boyum Market Manager sb@s360.dk

Jacob Brix Junior SEO Specialist jb@s360.dk

Kristian-Klynge-Olesen-s360

Kristian Klynge Olesen Junior SEO specialist kko@s360.dk

Christian Andersen

Christian Andersen Junior PPC Specialist ca@s360.dk

Kenneth Munck PPC specialist km@s360.dk

Emil-Hammershoej-Kirk-s360

Emil Hammershøj Kirk PPC specialist ehk@s360.dk

Rikke-Andersen-s360

Rikke Andersen PPC specialist rikke@s360.dk

Louis-Emil-Thomsen-s360

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Search Coordinator cmt@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Sabina-Eriksen-s360

Sabina Eriksen HR Manager Sabina@s360.dk

Rebecca Lind

Rebecca Lind Office Assistant rebecca@s360.dk

Linnea-Larsen-s360

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Liity tiimiimme!

Me s360:lla etsimme jatkuvasti lahjakkaimpia search marketing -osaajia (hakukoneoptimointi ja Google AdWords). Suhtaudumme työhömme intohimoisesti ja haluamme joukkoomme lisää huippuosaajia. Tärkeintä on asenteesi, sitoutuneisuutesi ja halusi ylittää asiakkaidemme odotukset.

Tutustu s360:n tarjoamiin uramahdollisuuksiin